Fotogadżety:  
 

 
  ZAPRASZAMY:  
 

 codziennie
od 9 00 do 17 00

w soboty
od 10 00 do 13 00


 

 

 liczba odwiedzin: 99144      online: 1MBEST 2008
  O Firmie
 O Firmie2010-01-02  
Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się jeszcze w szkole średniej (1987). Początkowo bałem się o stronę techniczną - czy w ogóle "coś wyjdzie"... martwiłem się sprzętem... Długo nie miałem pewności oglądając efekty swojej pracy czy to ja popełniam błąd czy sprzęt.

Stopniowo w miarę upływającego czasu zacząłem zauważać "światło" czynnik, który fascynuje mnie do dnia dzisiejszego i chwilami boje się pomyśleć, jaką jeszcze stanowi dla mnie tajemnice.

Potem zacząłem odkrywać tajniki pracowni mokrej. Wybór odpowiednich odczynników chemicznych, instrukcje mieszania, kontrole i sposoby zarządzania procesami chemicznymi, reasumując - temperatura, cyrkulacja, regeneracja, kompensacja parowania itd. Nie są mi obce tak samo jak systemy naświetlające.

W 1997 roku powstała firma, którą prowadzę do dnia dzisiejszego. Świadczymy usługi w zakresie fotografii oraz dysponujemy własnym laboratorium, w którym pracuje cyfrowy minilab produkcji japońskiej - FUJIFILM FRONTIER wyposażony w laserowy system naświetlania na bazie lasera ciała stałego gwarantujący znakomitą jakość wykonywanych odbitek. W 2008 roku powstał sklep z artykułami fotograficznymi przy ul. Wodnej  w Wolsztynie. We wrześniu 2009 przeniosłem sklep i laboratorium do Domu Rzemiosła na ul.Słodową1 - bliżej centrum. Równolegle rozbudowuje dział video ,który otrzymuje nowe lepsze urządzenia do rejestracji i montażu.

Jesteśmy zakładem z tradycją wykonywania zdjęć rodzinnych, plenerowych i studyjnych ponadto wszelkiego typu zdjęć reporterskich, felietonów (począwszy od ślubnych poprzez portrety do portfolio włącznie).
Posiadamy własne dobrze wyposażone studio.Właściciel firmy : Krzysztof Rozynek


Zawartość tej strony, należącej do laboratorium FOTOROZYNEK stanowi dzieło autorskie chronione prawem autorskim zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904, z 2001 r. Nr 128, poz. 1402 oraz z 2002 r. Nr 126, poz. 1068 i Nr 197, poz. 1662).
Żadna część serwisu http://www.fotorozynek.pl nie może być powielana, reprodukowana lub kopiowana przy użyciu jakiejkolwiek techniki bez zgody autorów fotorozynek.pl